Xena’s Kitchen

O nás a kontakty

Naša reštaurácia sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí mestskej časti Devínska Nová Ves, ktorá sa hrdlo pýši svojou bohatou históriou, turistickými destináciami a krásnou prírodou. U nás v Xena´s Kichen sa snúbi moderná kuchyňa s prvkami tradície. Každá doba najesť sa u nás, je tá správna. Či už máte chuť na svieže raňajky, chutný obed, večeru, alebo sa zastaviť iba na kávičku a pochutnať si na skvelom zákusku. Výber jedla môže byť pre Vás výzvou i dobrodružstvom, pretože každé jedlo je u nás výhrou.

VYSOKÁ ÚROVEŇ

Xena´s Kitchen má svoje hodnoty, koncept a úroveň kvality. Svoju prácu robíme poctivo, zodpovedne, s ochotným a príjemným personálom. Dobrí ľudia, krásne priestory a kvalitná ponuka kuchyne i služieb je základom toho, čo tvoríme.

JEDLO A PITIE

Pri tvorbe našej ponuky, pitia i jedál sa držíme našich hodnôt, že kvalita, sezónnosť a čerstvosť je to, čo chceme ponúknuť našim zákazníkom. Dať im to najlepšie.

PRIESTORY

Radi Vás, i Vašich hostí, pohostíme v dizajnovom interiéri alebo na našej nádhernej a priestrannej terase obklopenej kvetmi. Budete sa tu cítiť ako doma.

ZÁŽITKY

Ponúkame Vám možnosť usporiadania firemných večierkov, osláv, svadieb, krstov, promócii či iných významných udalostí. Kreatívne a pôvabné prostredie v Xena´s Kitchen je na to ako stvorené.

V prípade záujmu nás kontaktujte osobne, telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemné chvíle strávené v našej spoločnosti.

ZUZANA OUZKÁ

majiteľka a manažérka

S naším tímom tvoríme Xena´s Kitchen tak, aby dal človeku pocit domova, pôžitok z jedla a priestor pre zážitok. V živote je dôležité spomaliť, v pohode stráviť a užiť si každý jeden bežný deň.

Návrat hore